Kamp & nasjoner Dato og tid (norsk tid) Gruppe / finale Stream / TV
Russland – Saudi Arabia 14 juni kl 17:00 Gruppe A NRK1
Egypt – Uruguay 15 juni kl 14:00 Gruppe A NRK1
Marokko – Iran 15 juni kl 17:00 Gruppe B NRK1
Portugal – Spania 15 juni kl 20:00 Gruppe B TV2
Frankrike – Australia 16 juni kl 12:00 Gruppe C TV2
Argentina – Island 16 juni kl 15:00 Gruppe D NRK1
Peru – Danmark 16 juni kl 18:00 Gruppe C TV2
Kroatia – Nigeria 16 juni kl 21:00 Gruppe D NRK1
Costa Rica – Serbia 17 juni kl 14:00 Gruppe E TV2
Tyskland – Mexico 17 juni kl 17:00 Gruppe F TV2
Brasil – Sveits 17 juni kl 20:00 Gruppe E NRK1
Sverige – Sydkorea 18 juni kl 14:00 Gruppe F NRK1
Belgia – Panama 18 juni kl 17:00 Gruppe G TV2
Tunisia – England 18 juni kl 20:00 Gruppe G NRK1
Colombia – Japan 19 juni kl 14:00 Gruppe H TV2
Polen – Senegal 19 juni kl 17:00 Gruppe H TV2
Russland – Egypt 19 juni kl 20:00 Gruppe A NRK1
Portugal – Marokko 20 juni kl 14:00 Gruppe B NRK1
Uruguay – Saudi Arabia 20 juni kl 17:00 Gruppe A TV2
Iran – Spania 20 juni kl 20:00 Gruppe B TV2
Danmark – Australia 21 juni kl 14:00 Gruppe C TV2
Frankrike – Peru 21 juni kl 17:00 Gruppe C TV2
Argentina – Kroatia 21 juni kl 20:00 Gruppe D NRK1
Brasil – Costa Rica 22 juni kl 14:00 Gruppe E NRK1
Nigeria – Island 22 juni kl 17:00 Gruppe D NRK1
Serbia – Sveits 22 juni kl 20:00 Gruppe E TV2
Belgia – Tunisia 23 juni kl 14:00 Gruppe G TV2
Sør-Korea – Mexico 23 juni kl 17:00 Gruppe F NRK1
Tyskland – Sverige 23 juni kl 20:00 Gruppe F TV2
England – Panama 24 juni kl 14:00 Gruppe G TV2
Japan – Senegal 24 juni kl 17:00 Gruppe H NRK1
Polen – Colombia 24 juni kl 20:00 Gruppe H NRK1
Saudi Arabia -Egypt 25 juni kl 16:00 Gruppe A TV2 SPORT
Uruguay – Russland 25 juni kl 16:00 Gruppe A TV2
Spania – Marokko 25 juni kl 20:00 Gruppe B NRK1
Iran – Portugal 25 juni kl 20:00 Gruppe B NRK3
Danmark – Frankrike 26 juni kl 16:00 Gruppe C NRK1
Australia – Peru 26 juni kl 16:00 Gruppe C NRK2
Nigeria – Argentina 26 juni kl 20:00 Gruppe D TV2 SPORT
Island – Kroatia 26 juni kl 20:00 Gruppe D TV2
Sør-Korea – Tyskland 27 juni kl 16:00 Gruppe F NRK2
Mexico – Sverige 27 juni kl 16:00 Gruppe F NRK1
Serbia – Brasil 27 juni kl 20:00 Gruppe E TV2
Sveits – Costa Rica 27 juni kl 20:00 Gruppe E TV2 SPORT
Japan – Polen 28 juni kl 16:00 Gruppe H TV2 SPORT
Senegal – Colombia 28 juni 16:00 Gruppe H TV2
England – Belgia 28 juni kl 20:00 Gruppe G NRK1
Panama – Tunisia 28 juni kl 20:00 Gruppe G NRK3
FINALESPILL:
Vinner Gruppe C – Toer Gruppe D 30 juni kl 16:00 1/8 finale NRK1
Vinner Gruppe A – Toer Gruppe B 30 juni kl 20:00 1/8 finale NRK1
Vinner Gruppe B – Toer Gruppe A 1 juli kl 16:00 1/8 finale TV2
Vinner Gruppe D – Toer Gruppe C 1 juli kl 20:00 1/8 finale NRK1
Vinner Gruppe E – Toer Gruppe C 2 juli kl 16:00 1/8 finale TV2
Vinner Gruppe G – Toer Gruppe H 2 juli kl 20:00 1/8 finale TV2
Vinner Gruppe E – Toer Gruppe F 3 juli kl 16:00 1/8 finale NRK1
Vinner Gruppe H – Toer Gruppe G 3 juli kl 20:00 1/8 finale TV2
Kvartfinale 1 6 juli kl 16:00 TV2
Kvartfinale 2 6 juli kl 20:00 NRK1
Kvartfinale 3 7 juli kl 16:00 NRK1
Kvartfinale 4 7 juli kl 20:00 TV2
Semifinale 1 10 juli kl 20:00 TV2
Semifinale 2 11 juli kl 20:00 TV2
Bronsefinale 14 juli kl 16:00 NRK1
Finale 15 juli kl 16:00 NRK1